Reference

Stará Synagoga Plzeň

V roce 2014 jsme se podíleli na renovaci interiérů na Staré Synagoze. Ve spolupráci s Památkovým ústavem v Plzni naše firma rekonstruovala podlahy, kazetové stropy a deštění balkónů.
Materiály byly voleny s ohledem na zachování historického interiéru a vždy vycházely z pečlivé konzultace s restaurátory i zástupci odborníků z řad památkářů.

další fotografie na našem Facebooku

Rekonstrukce Zimního stadiónu Plzeň

v létě roku 2016 jsme realizovali dřevěné parapety v nově postavených VIP saloncích. Materiálem byla dubová dýhovaná deska v tl. 38 mm v dekoru tmavého dřeva v lakované povrchové úpravě.
Určitou výzvou byla velmi krátká doba rekonstrukce celé stavby a synchronizace s ostatními řemeslníky. Výsledkem je velmi příjemný prostor v uzavřených VIP prostorách.

SBD Škodovák

na začátku roku 2016 jsme pro SBD Škodovák vyrobili a montovali obložení stoupaček v bytových jádrech u SVJ na Dlouhých v Plzni.
Materiálem bylo LDTD tl. 18 mm v několika rozličných dekorech. Tato akce byla velmi náročná na spolupráci s jednotlivými nájemníky bytů , ale i na spolupráci s ostatními řemesly.

Probez s.r.o.

koncem roku 2016 se naše firma podílela na vybavení nové reprezentativní prodejny firmy Probez s.r.o. V Plzni.
Realizace se týkala velkého prodejního pultu, jednací místnosti a dalšího mobiliáře nezbytného k prezentaci úspěšné firmy s ochrannými pomůckami.

Nábytek v anglickém stylu Šlovice

vlajkovou lodí našeho nejoblíbenějšího anglického stylu výroby nábytku bylo rozsáhlé vybavení v rodinném domě ve Šloicích nedaleko Plzně.
Vyjímatelné kousky nábytku z masivního dubového dřeva dotvořily útulný interiér od obývací stěny, přes jídelnu až po ložnici. Dokonalým ztvárněním přání náročného zákazníka vznikl naprosto ojedinělý interiér, z něhož dýchá atmosféra a nadčasovost.

Mníšek pod Brdy

majitelé rodinného domu se rozhodli pro opakované oslovení naší firmy během několika let. Vzhledem k tomu, že několik let žili v západní Evropě , kde je odlovil interiér v anglickém stylu, se po návratu do rodné země rozhodli, že svůj nový dům vybaví právě tímto stylem nábytku.
Začátkem spolupráce byla složitá domovní předsíň, kde jsme realizovali vestavěné skříně s profilovými masivními dvířky, věšák s okrasnou římsou a praktický kryt na radiátor. V průběhu dalších měsíců a let se interiér rozrostl o šatnu v patře a velmi složitý, ale praktický chlapecký pokoj.

hoblina